ŞEKERCİ İNŞAAT YAPI MARKET

İçeriğe git

Ana menü:

Hizmetlerimiz
SIHHİ TESİSAT VE SU TESİSATI

Evinizin her türlü sıhhi ve su tesisatı ile ilgili karşılaştığınız problemlere, uzman personelimizle cevap vermekteyiz. 
Sıhhi tesisat bir yapının en önemli parçasıdır doğu yapılmadığında çok büyük sorunlarıda beraberinde getirir.
Ev, ofis, iş yeri, hastane, okul veya herhangi bir alandaki sıhhi tesisat problemlerine bilgi ve tecrübelerimiz sayesinde hızlı ve kalıcı çözümler sunabilmekteyiz. Temiz su gereksinimi ile atık suyun tam olarak toplanıp sevki açısından sıhhi tesisat sektörü ekonomimizin önemli bir parçasıdır. Vana arızalarından su tesisatı boruları onarımına kadar bir çok tesisat sorununda bizi arayabilirsiniz.
Her sıhhi tesisatın gereksinimleri farklılık göstermektedir. Boruların kalınlıkları ve kullanılacak malzeme sayısı ihtiyaca göre şekillenmektedir. Yaşı fazla olan binaların su tesisatlarında günden güne sorunlar oluşması olasıdır. Binanın emdiği nemin, ısının verdiği yıpratıcı etki su tesisatını doğrudan etkilemektedir. Evinizin ve ofisinizin sıhhi tesisatı konusunda arıza ve yenileme çalışmaları için bizi arayın size kalıcı çözümler sunalım.
İşini layikiyle yapan firma sayısı çok az bulunmaktadır. Biz değerli müşterilerimizin bütün tesisat sorunlarını profesyonel ekibimizle ve kullandığımız son teknoloji tesisat sistemlerini yapılarında uygulamaktayız.
Kullandığımız malzemelerin kalitesinden asla ödün vermemekteyiz. Müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz.

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön