Şekerci Yapı İnşaat Mühendislik

Kaliteli İş, Uygun Fiyat!

ŞekerciYapı İnşaat Mühendislik; Türkiye iç piyasasının %80 ini destekleyen inşaat sektöründe yurtdışında gelişmekte olan mimari anlayışı, statik yapıyı Türk inşaat sektörüne kanalize etmek ve yapı şirketlerinin en büyük sorunu olan kurumsallaşamamış çalışma anlayışına çözüm amaçlı kurulan bir firmadır.

Firma kendi bunyesinde dış cephe kaplama malzemeleri,dış cephe dekorasyon malzemeleri,mantolama elemanları,asma tavan ürünleri,seperator ürünleri,iç dekor kaplama ve süsleme ürünleri üretmekte ve bunların uygulamasını yapmaktadır.

Konusunda tecrübeli ekipler ile spesifik uygulamaların çoğunu kendi bunyesinde çözebilme imkanına sahiptir. Temelden yapıların son asamasına kadar çizimler , metrajlar , raporlamalar ve teknik analizler ile işin malzeme temini ve uygulamasınıda üstlenerek işverenlere çözüm ortağı olmayı prensip edinmiştir.

Kurumsal Çözümler

ŞekerciYapı, Yapı şirketlerinin en büyük sorunu olan kurumsallaşamamış çalışma anlayışına çözüm amaçlı kurulan bir firmadır.

Tecrübeli Ekip

ŞekerciYapı, Konusunda tecrübeli ekipler ile spesifik uygulamaların çoğunu kendi bunyesinde çözebilme imkanına sahiptir.

Teknik Uzmanlık

ŞekerciYapı, Yapıların temelden son aşamaya kadar işin her aşamasını üstlenerek işverenlere çözüm ortağı olmayı prensip edinmiştir.